| l3opard a întrebat:

am o gramada de timp liber acum in vacanta si vreau sa ma uit la niste seriale.dar nu oarecare.unu fain, calumea gen THE 100 daca il stiti, cu disparitia populatiei si chesti din astea de planeta, nu vreau cu vampiri, varcolaci si altele. Vreau unu bazat pe mister! (Maze runner) in totalitate pe mister ...astea merita vazute daca stiti sunteti tari!

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Gen The 100 este Terra Nova,mai poți încerca:The Tomorrow People, Star-Crossed, Lost, Under The Dome, 12 Monkeys,Wayward Pines,Between, The Lost Room (miniserie), Persons Unknown (miniserie), Harper's Island (miniserie), Remember Me (miniserie)

3 răspunsuri:
| owneriest a răspuns:

Game of Thrones este perfect!
Crede-ma imi vei multumi!
Funda?

| robogdan a răspuns:

Eu iti recomand Castle, nu e SF dar are si ceva urme de mister.
Inca un serial, Forever ii zice. Problema e ca are numai un sezon si dupa la inchis. E destul de captivant serialul dar pacat ca nu a continuat cu el

| alinutsayo a răspuns:

Terra Nova, Hannibal, Game of Thrones