| deliapisicutza a întrebat:

Am o intrebare: imi aduc aminte c atunci cand eram mica ma uitam pe MINIMAX la un desen cu un delfin care vorbea si era pe o insula un trib si un baiat de aclo vorbea cu delfinul si intra in apa ca putea respra, etc. Mai stiti cum se numeste? As vrea sa il arat verisoarei mele pentru ca ea nu a vazut decat desene urate, de pe CartoonNetworc, unde spun prostii si scot limba, etc. Are 5 ani

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Flipper & Prietenii

http://www.trilulilu.ro/......rii-dublat

7 răspunsuri:
| floryynnel a răspuns:

Parca ii zicea Lopata sau ceva de genul asta, cauta pe vplay/ peteava.Succes

| deliapisicutza explică (pentru floryynnel):

Mersi

| deliapisicutza explică (pentru floryynnel):

Sa stii ca l-am gasit se numeste flipper si prieteni sai si pe baiat il chema lopaka

| deliapisicutza explică:

Scuze de greseli

| ionutaby a răspuns:

Ba nu ma laughing Flipper, cat ma uitam cand eram mic la elhappy, Si personajul uman se numea Lopaca, Bafta! Funda?

Întrebări recente