| extremer11 a întrebat:

Am si eu o curiozitate: am auzit ca cica melodia tema din filmul The Exorcist contine mesaje subliminale. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| naty1919 a răspuns:

Da sunt mai multe melodii chiar si de la vedete precum Lady Gaga etc.
Poate nu e adevarat, nu se stie chiar 100% sunt tot feluri de cercetari.
Funda please!
happy

4 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Imi e greu sa cred asa ceva. The exorcist a fost prea mult ridicat in slavi, e un film bun pentru vremea sa, dar nici pe departe cel mai infricosator, multi scriu despre el fara macar sa-l vada.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu doar melodia din tema filmului The exorcist contine mesaje subminale ci tot filmul in sine!