| factorixxx a întrebat:

SALUT TPU, am și eu o întrebare. Doar mie nu îmi plac filmele/serialele/animeurile care au ca caracter principal o fata/femeie? Undecided

Răspuns Câştigător
| Sn4k3 a răspuns:

Depinde de film. Nu-mi plac filmele care au DOAR femei in rol principal. Sunt plictisitoare, e nasol sa stai sa asculti cum tipa una tot filmul sau cum ii bate pe toti, gen Ocean's Eight, The Monster (2016). Prostii de filme, parerea mea. Feminism la maxim.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Sn4k3):

Deci este ok ca barbatii sa fie mereu in rolul principal intr-un film, iar femeile nu ca ii feminism? Rlly?

| Sn4k3 a răspuns (pentru BlackRose03):

''DOAR''. Am scris si mare ca eram sigur ca dau peste cativa care o sa comenteze.

| BlackRose03 a răspuns (pentru Sn4k3):

Ah,greseala mea, scuze.

4 răspunsuri:
| Justme1997 a răspuns:

De obicei nici mie, îmi pare că personajele feminine cad în niște categorii și atât (în special la animeuri) : ori nebună, violentă, nu zice nimic fără expresie, prea adorabilă etc si au voci pițigăiate