| IneedTPU a întrebat:

Am si eu o nelamurire.IN Fast and furious 3, Han face un accident si nu sunt sigur daca a murit sau nu ca el apare in Fast and furious 4 si 5.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Han, moare in Tokio Drift. Dar producatorii nu au mai tinut cont de o continuitate a povestii. Practic Tokio Drift ar trebui sa fie ultimul conform "axei timpului". Ordinea Corecta ar trebui sa fie in genul asta (sper sa nu gresesc)
Fast and Furious 1, 2 Fast 2 Furious, The Fast and the Furious : Originals, Fast Five, Tokio Drift, si acum Fast Six

| fugera a răspuns (pentru anonim_4396):

In fast six apare han stiu eu

2 răspunsuri:
| JokerHoker a răspuns:

Nu, nu a murit iti spun sigur