| T3n a întrebat:

Am si eu o problema, vreau sa ma uit la un meci care e pe dolce sport 1 vreau sa-l vad online dar nu reusesc,multi zic sa folosesc internet explorer si sopcast, dar tot nu reusesc.Ma puteti ajuta? Sau poate aveti voi alta metoda de a va uita la meciuri online big grin

2 răspunsuri:
| Kitybush a răspuns:

Pe Dolce sport iti trebuie abonament, platesti lunar pentru a vedea meciuri.

| T3n explică (pentru Kitybush):

Am prieteni care se uita si ei nau nici un abonament....eu vreau sa vad programul live...