| AvatarPanda a întrebat:

Salut TPU. Am urmărit de curând filmul "O Poveste Încâlcită" pentru prima dată, și acum mă gândesc să urmăresc și serialul, ce ziceți merită?

Răspuns Câştigător
| ALM2000RO a răspuns:

Merită serialul, mi-a plăcut mult (l-am vizionat târziu - mai exact anul trecut). Îți recomand să-l vizionezi pe Disney+.

8 răspunsuri:
| vlllaaddd a răspuns:

Este si serial?

despre ce e, cum e, ce se intampla in el? big grin

| AvatarPanda explică (pentru vlllaaddd):

E continuarea filmului, mai mult nu știu, nu l-am urmărit deloc, mă gândesc să o fac.

| vlllaaddd a răspuns (pentru AvatarPanda):

O sa il urmaresc si eu curand.

poti sa imi spui te rog cum se numeste?

mulțumesc

| AvatarPanda explică (pentru vlllaaddd):

"O poveste încâlcită: Serialul", sau "Aventura încâlcită a lui Rapunzel". I-au schimbat numele la un moment dat.

Răspuns utilizator avertizat