| Edyy84 a întrebat:

Am vazut acum ceva timp un film parca sa zic ca era cu Cristian Bale, in care el inventase un fel de masinarie a timpului si un grup de hoti intra peste el in casa si il omoara dar el se trezeste in aceeasi zi, si sotia lui era amanta unuia dintre hoti. Va rog sa imi spuneti cum se numea filmul, dau funda.

1 răspuns:
| Cristian_Cristi_1986 a răspuns:

Sal, Christian Bale, nu a jucat niciodata in vreun film de genul, incearca sa-ti aduci aminte mai bine macar un nume de actor din film