| danifx2 a întrebat:

am vazut acum vreun an un film destul de interesant. si vreau sa-l vad din nou dar nu mai stiu cum se numea. sad
Filmul urmarea 2 fete care nu aveau treaba neaparat una cu alta. Una era o fata de cam 15 ani orfana de mama care statea doar cu tac-su. A2a era o fata ceva mai mare, majora cred, care avea o fetita mica, dar o crestea singura. Fata de 15 ani tot se ducea la niste castinguri dubioase chipurile ca sa devina model in state (SUA). Cand alfa tac-su ii zice parca sa renunte la idee ca e una proasta si ca aia pot fi oameni periculosi, dar fata fuge de acasa in cele din urma. A2a se combina cu un baiat chipurile dragut si atent dar care era recrutor de prostituate. (daca nu ma insel erau rusoaice fetele)
Oricum ambele fete au fost rapite si duse in america unde au fost batute si transformate in prostituate. Pe aia cu copilu o prinde politia dupa ceva timp si o face sa recunoasca, politia ii pune la dispozitie un "Safe house" in care sta un timp. Intr-o zi ea vede la fereastra o firma luminoasa care-i parea cunoscuta, iese un pic afara din casa si e impuscata mortal de un lunetist. Capul retelei avea un cazier imaculat si era greu de prins dar totusi politia reuseste sa patrunda in fiecare casa si sa orpeasca activiatea retetelei repective si il si aresteaza pe cap.
Aa, ps: tac-su aleia de 15 ani se ocupa de subordonarea fetelor, adica le regula si baga frica in ele, si fica-sa ajunge pe mana lui laughing dar o lasa sa scape parca.
Si tot nu-mi amintesc cum se numea filmul crying

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Human Trafficking (2005)
http://www.cinemagia.ro/filme/human-trafficking-trafic-uman-22342/

| danifx2 explică (pentru faramatania):

Asaa laughing asta e, merci mult happy

| faramatania a răspuns (pentru danifx2):

Cu plăcere, mersi și eu.