| xCrAzYx a întrebat:

as vrea sa stiu cum se numeste filmul din acest link: https://m.facebook.com/....../story.php
Multumesc!

2 răspunsuri:
| Daniellllll1 a răspuns:

"Pagina pe care ai solicitat-o nu poate fi afişată acum. Poate fi indisponibilă temporar, linkul pe care ai apăsat poate fi expirat sau poate că nu ai permisiunea să vezi această pagină."
So... uita-te prin comentarii...etc.Poate gasesti ceva pe-acolo(ma refer la numele filmului)

| xCrAzYx explică (pentru Daniellllll1):

La mine inca merge acest link...m.am uitat in comentarii si nu am gasit nimic