| iesiacasa a întrebat:

Salut TPU,aseara m-am uitat la "Drag me to hell "filmul complet,si nu am inteles finalul cand prietenul christinei ii ofera ei nasturele ei, cand de fapt mai inainte christine se dusese la cimitir, o dezgroapa pe garush si ii baga plicul cu nasturele in gura. Vreau sa stiu cum a ajuns plicul care la lasat in cimitir la prietenul ei.Dau funda cine imi explica faza cu plicul. Multumesc mult.

Răspuns Câştigător
| MariusBoy2013 a răspuns:

Salut! Erau 2 plicuri unu cu bani pentru excursie/vacanta (am uitat, nu mai stiu unde se duceau) si un plic cu nasturele, ea cand s-a dus la cimitir luase din greseala plicul cu bani.
acum ai inteles?

3 răspunsuri:
| Strwberrs a răspuns:

Au amestecat plicurile si l-au luat pe cel cu bani.

| beastboy84 a răspuns:

Deci intr-un plic era o moneda veche pe care ea i-o daduse prietenului ei, iar in celalalt plic era nasturele pe care trebuia sa il " inapoieze" vrajitoarei sa scape de Lamia. dar a incurcat plicurile happy te-am lamurit?

| YzzyUnIngerash a răspuns:

Cand ea era in masina cu prietenul ei a amestecat plicul ei cu celelalte documente... si asa a luat din greseala alt plic...