| obsercvayr a întrebat:

cand ma uit la un film ce sa ii fac sa se vada ca la televizor? adica pe tot ecranu, mie mi-se vede doar la mijloc, in rest e tot negru jos si sus, doar la mijloc se vede, cum fac sa se vada pe tot ecrnau ca la tv? Multumesc!

3 răspunsuri:
| sergiubuta a răspuns:

Pai depinde pe ce site te uiti dar cred ca la toate poti sa dai maximilizare seamana cu un x sau asa ceva noroc

| Răspunzătorul2000 a răspuns:

Trebuie sa ai privire agera ca a mea

| Addo17 a răspuns:

Pai trebuie sa reglezi sensibilitatea, momentan a ta acum e 16:9, trebuie sa o reglezi pe 4:3 happy. Funda? big grin