| KonanYahiko a întrebat:

Salut TPU! Care este episodul din Naruto Shippuden in care Hinata Hyuuga il saruta pe acesta? Am vazut lupta dintre Naruto si Pain si credeam ca acolo se vor saruta, insa nu a fost asa. Doresc daca se poate si link-ul de la episod.

Răspuns Câştigător
| Saddelyx a răspuns:

Naruto si hinata nu se saruta, cel putin nu deocamdata...Naruto nu se "saruta" decat cu Sasuke (accidental desigur) si cu Ryuzetsu in filmul Naruto Shippuden Blood prison (cand ea il readuce la viata sau ma rog il vindeca ). Unde ai vazut ca Naruto si Hinata se saruta a fost FanArt.In anime nu exista un episod in care sa se fi intmplat asta.

3 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Salut.
Daca vrei episodul 166, in care Hinata intervine sa-l salveze pe Naruto din mainile lui Nagato.
Din ceea ce spui "Am vazut lupta dintre Naruto si Pain si credeam ca acolo se vor saruta...", tind sa cred ca nu esti atent cand te uiti/te-ai uitat la episoadele din "Naruto" si "Naruto Shippuden". Ti-ai fi dat seama ce fel de personalitate are Hinata.
In episodul respectiv (166), este pentru prima data cand Hinata ii dezvaluie sentimentele pe care le are pentru el; Si-i spune ca-l iubeste.
Iar episodul il gasesti peste tot, cu un simplu search pe "gogu".
Vizionare placuta! Si altadata fii atent cand urmaresti un episod!

| KonanYahiko explică (pentru ryuu):

Scuze...0happy. Credeam ca poate exista un episod in care Naruto o saruta pe Hinata. Crede-ma ca am fost foarte atenta cand aceasta i-a spus lui Naruto tot ce are pe suflet fata de el si cand a spus ca il va proteja cu pretul vietii ei... Oricum iti multumesc foarte mult! happy

| Faylinn244 a răspuns:

Nu se sărută în Shippuden, dar se sărută-n filmul acesta http://www.desene3d.com/2015/05/the-last-naruto-movie-online-subtitrat.html :3