| Daniellllll1 a întrebat:

Ceva film/filme ..de actiune,sau asemanatoare ca, cele de mai jos

Unstoppable, Never Back Down 1 si 2, Abduction,The Jackal,Safe, The Shawshank redemption,, Fast and furious 7 (sau 1-7 ), Taken (1-3),Hachiko,The invisible man,The call,cellular,Poker Night,Prisoniers,Blitz, Run all night, Incredible Hulk (2008),Se7en,Unknown,Gone,I Am Number Four,Beastly,Man on fire, John q, The Transporter (1-3),Phone booth,Next,Ghost rider,Knowing,Olympus has fallen,White house down,The Mechanic,Big Game,Chaos,Street Kings (doar primul film ),The Taking of Pelham 123, Deja Vu,Jumper,I'll follow you down,Gone in sixty seconds
Astea sunt filmele care le-am vazut si mi-au placut,cine mi-ar putea sugera ceva asemanator sau ce mi-ar putea place... Funda!
Pe langa ceva filme ceva seriale..., am vazut doar Prison Break, si acum ma uit la True Detective.

Răspuns Câştigător
| Deni237 a răspuns:

Divergent (2014)
Insurgent (2015, continuarea de la Divergent) Eu una chiar nu m-am plictisit de loc la acestea 2, sunt foarte captivante.
The A Team (2010)
The Maze Runner (2014)
In general sunt pretentioasa la filme, dar pentru acestea garantez laughing Sper sa fie si pe gustul tau si vizionare placuta!

4 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Film:One And Two (2015),seriale:Rectify,The Killing,Gotham,Nowhere Boys, Lost, Banshee, Wayward Pines, Power, Fear The Walking Dead (23 Aug. 2015)

| Maya_Maria_2000 a răspuns:

Sooo filme : Casa celor 13 fantome. Annabelle. Gisabelle. Varcolacul. Scream. 2012. Babylon A.D. Eu cel de dincolo. Minus 25 de grade. Divergent. Insurgent. Gazda. The maze runer. Dracula. Van Helsing.
Seriale : Supernatural. The Vampire Diaries. Teen Wolf. Once...

Daca mai doresti pot sa-ti mai dau exemple. Oricum vizionare placuta
happy

| Grapa_Alexandru_1974 a răspuns:

The Wolf of Wall Street este un film perfect pentru gusturile tale