| Solanoo a întrebat:

Cine ma lamureste si pe mine care e situatia cu animeu paradise kiss. Deci primul sezon are 12 episoade le-am vazut sunt marfa. Sezonu 2 a aparut? Va aparea? Si inca o lamurire mai vreau filmele in prtemiera paradise kiss live action, paradis kiss the movie(pss mai dati-mi voi exemple daca mai stiti) cand apar? Dar din filmele astea ce a aparut? Cea mai buna lamurire funda gigant si vot promit! Multumesc mult! Va rog fara raspunsuri ridicole si daca se pote sa imi dati linkuri care au subtitrare!

1 răspuns:
| RoXxy a răspuns:

Sincer nu stiu cate episoade are sezonul 2 dar chestia e ca prima data cand am vazut paradise kiss(in intregime) a fost acum 3 sau chiar 4 ani si il mai baga la tv din cand in cand.Tu te uiti pe net? Paradise kiss the movie nu ii asa fain, dupa parerea meah.Imi pare rau ca nu te pot ajuta dar nu caut sa ma uit la parakiss ca l-am vazut de atatea ori la tvbig grin.Succes!kiss