| Luk_Luca_1999 a întrebat:

Cu siguranta multi ati vazut filmul Capitanul America:Razboi Civil, puteti sa imi spuneti daca Romania a semnat Acordul de la Sokovia?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Filmul este o fictiune.Deci si Sokovia este o fictiune. Cat de naiv poti sa fii sa intrebi asa ceva?

| Luk_Luca_1999 explică (pentru darrio2007):

E logic ca nu exista sokovia in viara reala.Am intrebat legat de film

| darrio2007 a răspuns (pentru Luk_Luca_1999):

Apare si Romania in film? Nu am vazut filmul.

| OmulTalentat a răspuns:

Sokovia exista numai in universul filmului, nu este ceva real.

| Mihai_Ilinca_1916 a răspuns:

E un film... nu stiu cum poti sa adresezi o asemenea intrebare.

| Popescu_Eugen_1964 a răspuns (pentru Mihai_Ilinca_1916):

Tu nu ai vorbit niciodata prin somn? laughing

| Luk_Luca_1999 explică (pentru Mihai_Ilinca_1916):

Nu cred ca mai inteles.Intrebam chestia asta legata de film nu de viata reala.E imposibil sa existe o tara atat de mica