| Cristian_Cristi_1986 a întrebat:

cunoaste cineva un program de downloadat filme & seriale de pe site-uriile online care sa poate trage de si subtitrarea impreuna cu fisierul video.
Caut subtitrarea si in engleza ori in alta limba l-a un serial si nu reusesc sa dau de ea nici macar ca s-o pot traduce eu.
Mutumesc.

5 răspunsuri:
| Sn4k3 a răspuns:

PopcornTime

| Cristian_Cristi_1986 explică (pentru Sn4k3):

Ms, dar nu este bun, cu el vezi doar filmele online nu le pot si trage impreuna cu subtitrarea

| Sn4k3 a răspuns (pentru Cristian_Cristi_1986):

Atunci de pe site-uri gen Pira. teBay, File.list(daca ai invitatie), dar subtitrarea trebuie o sa descarci separat de pe titrari.ro, regielive.

| Cristian_Cristi_1986 explică (pentru Sn4k3):

Nu la to"rente ma referam, dar am rezolvat oricum mersi

| MihaiNicu23 a răspuns:

Subtitrarea va trebui sa o descarci separat.