| Smith_Cici_1994 a întrebat:

De ce a fost anulat serialul Hannibal?

2 răspunsuri:
| RoCkKiD a răspuns:

Searialul nu era pentru audienta generala, implicit nu era difuzat in orele de audienta maxima si deci aducea mai putin bani. Chiar daca era de succes online cand a fost vorba sa il ia cineva sa il continue nu s-a batut nimeni dar am inteles ca e posibil sa revina.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Din lipsa de fonduri deoarece producatorii de la casa de productie "De Laurentiis Co." cauta acum un alt posibil cumparator, care sa investeasca si sa doreasca continuarea show-ului.