| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre serialul Hannibal?

7 răspunsuri:
| LadyLilith a răspuns:

Interesant serialul, dar filmul mi-a placut mai mult. Dar ma uit la serial si astept sa se termine sezonul si sa ma uit.

| MaliciousDeath a răspuns:

Frumos,imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Un serial de nota 12 nu 10. Unul din caracterele mele preferate "Hanibal" si mai e si in tineretea lui, ce sa mai. Am vazut de cateva ori cele 2 sezoane si abia astept sa iasa si sezonul 3. Ce s-a zis mai sus e corect, sa nu te puna naiba sa mananci cand te uiti la el, de vreo 2 ori mi-a taiat pofta de mancare laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu am terminat primul sezon, dar nu mi-a placut sfarsitul si mi-e frica sa ma apuc de al doilea :/

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Parca tu nu te uiti la seriale laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

@Endoryus, n-ai inteles nimic? laughing Am zis ca nu ma uit la 10 seriale, nu la unul, o data la 3 ani.

| adrianlettuce a răspuns:

Aproape termin al doilea sezon si il astept pe al treilea. Serialul e foarte fain, un thriller bun cu muzica la fel de buna. Te sfatuiesc totusi sa nu mananci in timp ce te uiti la el.