| ParradiSs a întrebat:

ieri am pus o intrebare despre niste site-uri de unde pot sa descarc filme noi, dar mi.a fost stearsa intrebarea, din ce cauza?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru ca se considera piraterie acele siteuri cu filme pe gratis, find ilegal si interzis pe TPU.

| ℓαυяα a răspuns:

Pe TPU nu este încurajată pirateria happy

| marinaru777 a răspuns:

Netflix dar cu abonament indicat 12 euro cu 4 utilizatori

| CarcotasulVesel a răspuns:

Chiar trebuie sa intrebi asta?!?
chiar nu iti dai seama singur?!?

pirateria in tara asta este foarte greu de prins si condamnat (necesita niste resurse politienesti care pur si simplu nu sunt disponibile pentru o chestie asa de "marunta") dar TOTUSI e ilegala, si TOTUSI nu poate fi incurajata, mai ales ca TOTUSI cineva poate raporta un site de piraterie, si respectivul site sa fie dat jos (cum a fost vplay, bot-ul TPU nici nu ma lasa sa il scriu ca link, cu toate ca nu mai exista site-ul, DELOC)

asa ca "multumim din suflet" ca vrei sa inchizi TPU, ca sa downloadezi tu niste filme amarate!