| qwqwwwq a întrebat:

imi dati un site unde pot sa vad episoadelecare vor urma din SULEYMAN MAGNIFICUl si sa fie in romana? funda *;*

Răspuns Câştigător
| MagiicGirlI a răspuns:

Traduse in romana poti sa le gasesti doar dupa ce sunt difuzate la tv eu pot sa-ti dau sa vezi in scris ce se va intampal in episodul viitor http://blogatu.ro/? s=Suleyman+Magnificul :D

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Din cate stiu eu, poti gasi online episoadele unui serial subtitrate in limba romana doar dupa ce vor fi televizate de respectivul post TV. Cei care fac upload pe diverse site-uri nu fac altceva decat sa puna ce-a fost televizat de Kanal D(in cazul lui Suleyman), pentru ca nu sta X si Y sa traduca serialul cap-coada doar de dragul de a-l incarca pe site inainte de a-l transmite Kanal D. Cu asta se ocupa televiziuniile si n-ai incotro decat sa astepti sa fie dat la TV.