| Cost1n a întrebat:

in legatura cu pasionati de anime!
As vrea si eu niste anime gen highschool dxd, kissxsis in afara de rosario+ vampire campione.

5 răspunsuri:
| ryuu a răspuns:

Hey! Daca vrei anime-uri din genul Ecchi, iti propun:
- Queen's Blade (3 sez)
- Seikon no Qwaser (2 sez)
- Dakara Boku wa, H ga decinai
- To LOVE-Ru (3 sez)
- Freezing (sez 2 in Octombrie a.c.)
- Hagure Yuusha no Estetica
- R-15
- Yosuga no Sora
- Ichigo 100%
- B Gata H Kei

Vizionare placuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! big grin Poate te ajuta They Are My Noble Masters. happy Este mai pervers, ca cele de acolo, si este foarte interesant big grin Sau mai stiu unul foarte pervers smug Kampfer big grin Si e cam chiar ce vrei tu big grin Bafta! happy Vizionare placuta!winking

| VyrusEleven a răspuns:

Http://photobucket.com/images/anime?page=1
Cred ca ai sa gasesti acest site foarte interesant si variat, avand o gama larga de poze anime, multe dintre ele "underground" create de pasionati ca si tine. De asemenea vei gasi si o sectiune de link-uri externe tot de site-uri pline cu anime-uri pentru toate gusturile. Sper ca aste este raspunsul pe care il cautai. Bafta

| Cost1n explică:

Eu vreau nume nu poze!