| Cost1n a întrebat:

Stie cineva un anime asemanator cu Highschool dxd sau cu kissxsis Dau funda celui mai bun anime APP inafara de rosario+vampire 1 2

Răspuns Câştigător
| ryuu a răspuns:

Hey!
- Dakara Boku wa, H ga Dek inai.
- Dance in the Vampire Bund
- To LOVE-Ru (3 sez)
- Ichiban Ushiro no Daimaou
- Hagure Yuusha no Estetica
- Campione
- Princess Resurrection

Vizionare placuta!

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Saluttt! :X In sfarsit o intrebare la categoria mea big grin Ai putea incerca They Are My Noble Masters, Blood Lad sau Kampfer big grin Sunt cel mai mare fan al anime-urilor happy Ai incredere, sunt niste anime-uri exceptionale, merita vazute!winking Vizionare placuta!winking

| Cost1n explică (pentru anonim_4396):

Le-am vazut pe toate 3

| anonim_4396 a răspuns (pentru Cost1n):

Poi ti-as fi putut da peste 100winking Dar ai zis gen alea 2, asa ca am incercat sa fie cat mai apropiate de elewinking Bft.