| JHopeBts a întrebat:

Salut TPU,mai de mult am vazut un film foarte tare dar nu mai tin minte cum se numea,ma puteti ajuta va rog?
era vorba de un barbat cret cu niste ochelari si arata foarte ciudat big grin dar era ceva gen ca se lupta cu cineva sau ca avea ceva misiuni si mai era un omulte mic chel,e forte tare filmul, Va rog sa ma ajutati! puppy dog eyes dau fundita

Răspuns Câştigător
| Vatavu_Bogdan_1992 a răspuns:

Cred ca te referi la Austin Powers si la Mini Me
cauta Austin Powers: The Spy Who Shagged Me si Austin Powers in Goldmember

| JHopeBts explică (pentru Vatavu_Bogdan_1992):

Iti Multumesc foarte mult :*

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe ce canal era?

| ionutzz223 a răspuns:

Dupa descriere pot sa iti spun actorul dar nu sunt sigur ca e el actorul este Jason Statham dar cat despre film este posibil sa fie transporter3 curierul
nu sunt sigur daca am nimerit.
Bafta!

| JHopeBts explică:

Imi puteti da macar niste idei de filme care v-au placut voua?

| anonim_4396 a răspuns (pentru JHopeBts):

Transporter3, Fast&Firous, Jocuriile Foamei, Scary Movie.

| kara08813142001 a răspuns:

S-ar putea sa fie Stapanul Inelelor ....asa cred poate i.ti este de folos!laughing

| JHopeBts explică (pentru kara08813142001):

Nu este stapanul inelelor dar mersi oricum