| Holy_Andrei_1996 a întrebat:

Mai demult am vazut doua filme care au fost genul horror. Unul era cu niste gen ceva spirite rele care atacau o fortareata colonista si mancau sufletele celor din fortareata. Celalalt cu un tip si o tipa care au mers pe un drum mai scurt printr-o padure si masina nu a mai putut merge, erau prin mijlocul padurii. Si prin padurea aia erau spirite a unor calugari gen. Nu stiu numele dar stiu ca mi-au placut mult ambele si de mult le caut.

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| TronHD a răspuns:

Nu putem sa aflam numele filmelor daca nu sunt explicate foarte bine, dar iti pot da eu 2 filme care iti garanteaza frica pe 2-3 saptamani
1-INSIDIOUS partea unu, doi, trei(daca nu le urmaresti in ordine nu intelegi nimic)
2-Silent Hill unu si doi (la fel trebuie urmarite in ordine)