| shotgun a întrebat:

Salut,TPU! Mi-am amintit azi(nu doar azi) de un serial care era mai demult pe un canal de desene! Nu mai stiu exact pe ce canal, dar era cu 3 baietii(sau o fata),fata/baiatu avea tricou rosu,un baiat avea tricou albastru,iar alt baiat avea tricou verde,ei erau prieteni si aveau o telecomanda speciala,sau ca un fel de telecomanda(arata mai mult ca o telecomanda de la o masinuta) si cu ea se transformau ca in niste Power Rangerii,dar nu erau power rangerii,erau ca niste robotii,unu albastru,unu verde si altu rosu! Parca salveau lumea si se luptau cu tipii raii! Aveau prieten pe un vampir si varcolac si parca o mumie luate oarecum ironic! Cine poate sa-mi numeasca acel serial sau sa-mi dea link sa ma uit la acele episoade? Apreciez mult, dau si fundita happy Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| DayByDay a răspuns:

Big Bads BeetleBorgs

http://www.youtube.com/watch?v=CeiXE60prpY

2 răspunsuri:
| shotgun explică:

Ms mult, apreciez, ai fundawinking

| DayByDay a răspuns (pentru shotgun):

Npc happy Si mie mi-a placut acest serial cand eram mica big grin