| DayByDay a întrebat:

Caut un serial, cu oameni reali, pe care il dadea pe Fox Kids. Stiu ca erau 3 super eroi, iar care cand se transformau aveau costume de roboti. Unul avea costum verde, unul rosu iar celalalt galben sau albastru. Parca erau doi baieti si o fata. Mai stiu ca unul dintre baieti era negru, iar celalat blond si uneori se transforma intr-o pisica. Dau funda happy

Răspuns Câştigător
| allex4369 a răspuns:

Nu sunt Beetleborgs?

| DayByDay explică (pentru allex4369):

Ba da, multumesc mult happy

8 răspunsuri:
| Cherilyn a răspuns:

Power Rangers? (dar astia-s 5)
http://www.google.ro/......tp?/search

| DayByDay explică (pentru Cherilyn):

Nu, este mai vechi, de prin anii 1999-2000 sau chiar mai vechi. Dar parca semana putin cu power rangers.

| Cherilyn a răspuns (pentru DayByDay):

Evrika!
cred ca l-am gasit! laughing Beetleborgs, se potriveste perfect cu descrierea ta...

| DayByDay explică (pentru Cherilyn):

Da, acela e, mersi mult. happy

| Cherilyn a răspuns (pentru DayByDay):

N-ai pentru ce! Oricum, Alex ti-a raspuns primul happy

| xLightInTheDark a răspuns:

Power Rangers Lost Galaxy

| Charlene a răspuns:

Bună! Descrierea ta mă face să mă gîndesc la '' Big Bads BeetleBorgs''. Vizionare plăcută!