| Desh a întrebat:

Salut TPU! Mulți spun că ultimele episoade din Țestoasele Ninja 2012(cele cu apocalipsa)sunt slabe.Sunt singurul căruia i-au plăcut ultimele episoade și nu înțelege de ce nu le plac și celorlalți? Am văzut că producțiile cu apocalipsă sunt populare.De exemplu filmul Logan și X-menbig grinays of The Future Past

Răspuns Câştigător
| AvatarPanda a răspuns:

Și mie mi-au plăcut, dar din sezonul 5 cel mai mult mi-au plăcut episoadele alea cu Dracula și Savanti Romero.

| Desh explică (pentru AvatarPanda):

Și mie la fel

2 răspunsuri:
| ReddY25 a răspuns:

Pentru mine, alea ce erau cândva pe Nickleodeon au fost superbe alături de Pinguini