| Neacsuflorinstefi a întrebat:

Nu reusesc sa imi aduc aminte numele unui film vazut acum ceva timp
Gen comedie dragoste drama
Actor cred ca Eva mendes
Este vorba de o tipa care cunoaste un baiat devin cei mai buni prieteni aceasta il invita la ea acasa intra pe geam neavand cheie de la usa, la un pahar de vin baiatul marturiseste ca este virgin, lucra foarte mult si nu a avut timp de relatii, fata rade si isi suna prietenele sa se intalneasca la un bar fac cunostinta cu baiatul, o fata ii face cu ochiul si se duc in camera acesta nu se simte bine si pleaca, ajungand intr-un final sa fie impreuna cu fata asta.
Fata avea o masina roz si era dezordine in masina

Va rog mult spuneti-mi cum se numeste?

1 răspuns:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Vezi, poate e "Jane the Virgin" (series, 2014- ) cu Gina Rodriguez, care seamănă puțin, la culoarea pielii, cu Eva Mendes.
http://www.cinemagia.ro/filme/jane-the-virgin-591456/