| Licutza1999 a întrebat:

Se difuza mai demult cu vreo 6-7 ani un film horror despre niste fete extraterestre care atrageau baieti, si de la buric nu stiu sigur ieseau un fel de tentacule si absorbeau sufletul sau ceva de genu..Nu stiti cum se numeste?

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| AlcatrazOne a răspuns:

Ok,filmul se numeste Species(Specii) are vreo 4 (ultimul fiind Species :The Awakeing-2007)Bafta la filme si funda te rog!

| Galis_Cristi_1993 a răspuns:

Filmul se numeste Decoys, sunt doua, unul din 2004 si unul din 2007.