| Sn4k3 a întrebat:

Spuneti-mi si mie niste filme horror gen The Conjuring, Haunting of Whaley house. Cu fantome sa fie. Spune-ti doar pe cele care vi s-au parut horror, nu toate filmele cu fantome pe care le-ati vazut. Mersi!

Răspuns Câştigător
| fakeheart1334 a răspuns:

Deci...o sa-ti spun din propria experienta nu o sa dau copy and paste...pot sa-ti zic ca cel mai mare film de groaza pe care l-am vazut e Evil Dead; niciun film nu mai e asa bun ca el.Alte filme de groaza pe care le-am vazut sunt:
1.Casa de ceara
2.Dead snow(asta e de comedie si zombie...nu e groaza da e interesant)
3.Nothing left to fear
4.Ghost of goodnight Lane
Restul gen Anabelle si Jessabelle sunt foarte slabe... daca vrei iti mai dau niste filme mai slabe tot de groaza dar nu ca celelalte de sus:
1. Ouija
2.Thirteen Ghosts
3.Insidious
4.Rec
Filmele astea:The ring, The grudge, Sinister sunt cele mai slabe filme, mult mai slabe ca cele pe care ti le-am zis.
Desigur m-am uitat la o gramada de filme horror, dar nu le voi mai scrie ca alea sunt o pierdere de timp.
Funda?

| Sn4k3 explică (pentru fakeheart1334):

Ai dreptate, Evil Dead mi s-a parut cel mai bun si cel mai de groaza. Si am vazut si celelalte filme.

10 răspunsuri:
| Sn4k3 explică:

Le-am vazut. Mersi oricum.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Mda, am vazut Wrong Turn prin raspunsuri, e o serie buna, dar nu e cu fantome...

Pai Haunting in Connecticut 1 si 2 ai vazut? Sunt doua filme destul de bune, faci putin pe tine...

Unfriended, e un altfel de film, cu buget foarte mic, e bunicel, citeste o descriere despre el...
Insidious 1, 2 si 3
Dream House, nu mai stiu daca e horror, mi se pare ca e mai mult thriller, are final neasteptat, dar e frumos
The others big grin
jeepers creepers laughing) asta nu stiu ce e, e demon sau ce mama lui e, dar e horror clar, te sperie

| Sn4k3 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Le-am vazut laughing.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Sn4k3):

Chiar toate?!
White Noise
Ghost ship
Oculus e tare
Incearca The shrine!

| Sn4k3 explică (pentru Th3AbSinTh3):

Mersi. O sa incerc Oculus Si The Shrine. M-am uitat la trailer si mi se par interesante.

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru Sn4k3):

Baga! laughing

| Sn4k3 explică (pentru Th3AbSinTh3):

laughing

| Anonimsilver a răspuns:

The unvited, The ring, Annabelle care e continuarea de la The Conjuring, Insidious, Sinister, Paranormal Activity, Casa celor 13 fantome, The exorcism, 7500, mie mi s-au parut horror, cel mai bun e The unvited dupa parerea mea. Funda?

| sabinalarisa a răspuns:

The exorcism, wrong turn, 13 fantome... Cam atât stiu "."