| M4A1Carbine a întrebat:

Spuneti-mi niste filme horror foarte infricosatoare din cauza carora nu ati putut dormi sau ati avut "incidente" neplacute.

Fara filmele arhicunoscute gen Conjuring, Insidious, Exorcist sau altele pentru ca le-am vazut.

Cel/cele mai horror primesc funda!

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Omnívoros (2013),Ravenous (1999),The Eyes Of My Mother (2016),The Autopsy Of Jane Doe (2016),Life (2017),Modus Anomali (2012),The Bad Batch (2016),Isolados (2014),Howl (2015),Don't Blink (2014),Anarchy Parlor (2015)

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu am avut la niciun film horror acea senzatie si sperietura de care zici tu si de mic copil am vazut cam multe filme horror.

| Legion7X a răspuns:

Am să îți dau câteva japoneze nu stiu dacă sunt cele mai bune dar, cred că nu le-ai văzut

Suicide club clubul sincigașelor

Sadako vs kayako 2016
Vezi trailer Youtube.

Ju On: The final Curse 2015
Vezi trailer

Kuchisake onna 2007
Vezi trailer

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu exista. majoritatea sunt desene animate, mai ales cele noi

| teo530 a răspuns:

The ring 1, 2, 3, The grudge 1 2 3, mama1, 2, nu stinge lumina, bogemany 123, sinister12, The shtock labyrinth,

| DOOOPX a răspuns:

Masacrul din Texas, Exorcizarea lui Emilly Rose, Saw, Anabelle, The boy.
pe astea le stiu mai extreme...
Succes!

| M4A1Carbine explică (pentru DOOOPX):

Am spus, fara cele arhicunoscute!
The Boy nu il stiu, dar verific

| Artemis005 a răspuns:

Hm...filmele cele mai horror sunt cunoscute de toata lumea, dar o sa incerc sa iti recomand niste filme bune:
1. Buckout road
2.Amityville the awakening
3.Rings in caz ca nu l.ai vazut
4.Friend request
5.The snowman
6. Polaroid
7. Flatliners
8.The other side of the door
Sper ca am fost de ajutor, Vizionare placuta