| giannyblack a întrebat:

Spuneti-mi, va rog din ce anime este aceasta poza... https://www.facebook.com/....../photo.php Funda!

Răspuns Câştigător
| Sofy999 a răspuns:

Scria in descriere Chuunibyou demo Koi ga Shita

| giannyblack explică (pentru Sofy999):

Cand am pus intrebarea nu scria. Probabil l-a modificat. Ms big grin

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chuunibyou Demo Koi Gan Shitai, este excelent anime-ul :X Incearca-l, ti-l recomand cu drag happy

| giannyblack explică (pentru anonim_4396):

Multumesc, o sa il incerc... happy Imi ce scuze nu pot stabili 2 raspunsuri castigatoare sad Dar iti multumesc ai fost de mare ajutor big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru giannyblack):

Mda laughing Cu ce? laughing doar am zis ca e un anime reusit tongue Si stai linistit, nu era nevoie de funda happy Am 117, nu conteaza 1 tongue