| andrey9811 a întrebat:

Stie careva cate episoade sunt din naruto shippuden si daca dupa seria asta mai urmeaza alte serii din naruto? (sunt cu episoadele la zi big grin)

Răspuns Câştigător
| Gray77 a răspuns:

Momentan Naruto Shippuden e ongoing nu se stie cate episoade va avea seria asta, se spune ca va urma o alta serie Naruto Akkipuden

2 răspunsuri:
| alexs99 a răspuns:

Inca se filmeaza episoade din Naruto Shippuden, nu se stie cate vor fi, va mai urma Naruto Akkipuden.

| loupblanc444 a răspuns:

Ultimul episod naruto Shippuden e 308 activitatea filmarii de noi serii continua si vor mai aparea citeva filme! Funda!

Întrebări recente