| denis28 a întrebat:

Stiti vre un film cu o casa bantuita oarecum care in ea vin niste calatori cum sa zic vin niste oameni in vizita si in casa aia este un clovn, rau infractor care omora oameni un fel fantoma.El sta sub paturi dupa tablouri adica sub paturi si tablouri sunt niste tunele ascunzatoare pentru. el va rog spuneti-mi cu se numeste filmul. ziceti-mi repede plz dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Buna.
Killer Clown, cred ca e, am mai auzit happy.

| denis28 explică (pentru LeMousiqe):

Ms mult frate asta este Sarbatori fericite

| LeMousiqe a răspuns (pentru denis28):

Sunt fata, dar mersi laughing rolling on the floor

3 răspunsuri:
| marble123 a răspuns:

Buna, am gasit o lista pe imdb. sper sa te ajute :D http://www.imdb.com/list/N26rsZgWAow/