| StasN9 a întrebat:

sunt un fan anime,nu demult am terminat sa ma uit death note, mi-a placut foarte multt,recomandatimi va rog un nime la fel de interesant dar sa fie cu un sfirsit fricit

si daca se poate descrietimi va rog macar in doua rinduri despre ce este animeul.

Dragonboll, Naruto(cel mai fain), bleach, one pice, fairy tail le-am vazut

Funda + vot

3 răspunsuri:
| iYuuki a răspuns:

Kuroshitsuji

În era victoriană, în Europa, un băiat pierde tot ce îi este drag în urma unui complot mișelesc. Chiar înainte de a muri, încheie un contract cu un demon și oferă acestuia sufletul său în schimbul obținerii răzbunării pe cei responsabili de uciderea familiei sale. Tânărul, Ciel Phantomhive, devine moștenitorul corporației Phantomhive și totodată, îndeplinește ordinele secrete ale Reginei, alături de majordomul său demon, Sebastian Michelis.
Sursa: www.anime.kage.ro

| whitefenix a răspuns:

One piece(e cel mai fain)
Major-sunt multe sezoane si toate sunt tari

| whitefenix a răspuns:

Full Metal Alchemist. eimposibil de descris asa ceva..trebuie de vazut