| EMKing a întrebat:

sunt urmaritori de Supernatural pe aici? Daca da, voua de cine va place ( Ca personaj )... Dean, Sam sau Castiel?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Nu ma pot decide, sincer! Fiecare e cu farmecul lui. Sam imi place ca e mai cald si de incredere, e o prezenta placuta asa dar Dean e super amuzant si sexy laughing Dar fie, Dean.

| InVisible99 a răspuns:

Clar Dean, arata foarte tare, e foarte haios, imi place mult rolul lui de frate mare si acum cand amandoi sunt destul de maturi, si nu se lasa invins

| DralyaDary a răspuns:

Mie imi place de Dean, e super si curajos! happy

| EMKing explică (pentru DralyaDary):

Hmm, la fel si eu...

| AnneCavendish a răspuns:

Dean&Castiel!