| DenisIonut01 a întrebat:

va rog daca doriti sa va ajutati in a gasi numele filmului dorit.
Am vazut un film mai de mult in care o profesoara a avut o relatie ascunsa cu unul din elevii sai mai mici de vreo 14 ani, profesiara era insurata si avea copii, s-a culcat cu baiatu undeva langa tren. Cam atat tin minte. Era si o baba care a vazut-o si nu a sunat politia ca baba era pe invers si ii placea de profa

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Notes on a Scandal (2006)
http://www.cinemagia.ro/......dal-14145/
mai poți să vezi și:A Teacher (2013)
http://www.cinemagia.ro/filme/a-teacher-580066/

| DenisIonut01 explică (pentru faramatania):

Mersi fain! Am vazut ac secvențe din filmul recomandat si imi pare interesant happy

| faramatania a răspuns (pentru DenisIonut01):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.

5 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Notes on a Scandal (2006)

| DenisIonut01 explică (pentru OnuOnulică):

Mulțumesc frumos Onulică, i-am acordat funda colegei noastre deoarece mi-a recomandat si alt film care are aceeași tema si imi place. Sper sa nu te superi

| OnuOnulică a răspuns (pentru DenisIonut01):

Poți să-mi spui Onu. Nu, nu mă supăr...nu așa avea de ce să mă supăr laughing