| IzZyY a întrebat:

.. Vreau sa stiu ceva. Dupa Regina, serialul cu tigani, ce urmeaza? In ultimul episod s'au intamplat niste chestii interesante. Multi spun ca urmatorul serial care continua povestea este State de Romania dar la inceputul primului episod arata cum State se joaca cu norocel.de cand si pana cand l-a acceptat si pe Terry inapoi am vazut ca Roza nici nu mai este...este vreun episod separat care face legatura intre aceste 2 seriale? Dau funda

5 răspunsuri:
| Nutu09 a răspuns:

State din Rominia nu are cum sa fie alt ceva iti spun eu

| IzZyY explică (pentru Nutu09):

Pai State student la Sorbona nu face legatura?

| Nutu09 a răspuns (pentru IzZyY):

Atunci habar n-am

| CorasonValiente a răspuns:

State student la Sorbona este continuarea Reginei.
In State student la Sorbona roza il va salva pe state si va fi inpuscata atunc iva muri

| infectule a răspuns (pentru CorasonValiente):

Multumesc frumos, oficial esti o proasta