| MarlanulFerdinandIntaiul a întrebat:

Vreau să ştiu în ce ordine trebuie să văd filmele serialele animaţiile etc. cu batman ca să văd povestea cap coadă.

Răspuns Câştigător
| George_Ionut_1997 a răspuns:

Daca vrei povestea cap-coada (filme, seriale, animatii etc) dupa parerea Gotham este serialul care are la baza originile lui Batman si toti dusmanii lui. poti dupa sa continuii cu benzile desenate, apoi te poti juca jocurile cu Batman - recomand seria Arkham (in ordine Batman: Arkham Origins (al treilea joc), Arkham Asylum (primul joc), Arkham City (al doilea joc) si Arkham Knight (ultimul joc din serie).
Apoi poti continua cu filmele (personal nu mi-au placut) - ordinea o poti gasi usor pe google.

1 răspuns: