| ParradiSs a întrebat:

vreau si eu niste anime pervers ca high school dxd sau rosario+ vampire (stie cineva daca apare sezonul 3?) Betooom si daca se poate sa aiba mai multe sezoane.Mersi!

Răspuns Câştigător
| AIeXxX a răspuns:

Seikon no qwaiser( 1 sezon de 24 epz si al 2-lea de 12) anime e pervers xD
shinmai maou no testament( The testament of sister new devil)
Dakara Boku wa, H ga decinai
Kiss x Sis( mai pervers nici nu stiu)
Monster Musume no Iru Nichijou
Motto To LOVE-Ru( asta sigur iti va placea)

13 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. nu o sa apara sezonu 3 din rosario + vampire

2. pe langa ce ti-a dat AleXxX iti recomand si:

highschool of the dead;
OniAi;
Yosuga no Sora: In Solitude, Where We Are Least Alone; (asta e mai pervers ca kiss x sis chiar daca kiss x sis e extrem xD)

siii poate ar merge si Saijaku Muhai no Bahamut; sau Trinity seven, chiar daca nu sunt chiar asa de perverse ca celelalte, mie, cel putin, mi-au placut happy

| AIeXxX a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai eu i-am dat lui cele mai perverse si uncensored, cred ca asta vrea xD
acestea care le-ai propus tu sunt bunisoare dar nu extreme xD
seikon no qwaiser doar sani big grin

| anonim_4396 a răspuns (pentru AIeXxX):

Da, dar nu prea mai stiu altele perverse pe langa alea care le-ai dat tu xD am dat si eu ce mi-a venit, though...
si la fel si highschool of the dead, daca ar fi sa il descriu in 3 cuvinte ar fi zombies, apocalypse si boobs laughing

si apropo, eu zic ca Yosuga no Sora: In Solitude, Where We Are Least Alone e mai pervers ca kiss x sis, intr-un fel. chiar daca poate fi numit si hentai, nu apare niciun organ sexual, deci. laughing

| AIeXxX a răspuns (pentru anonim_4396):

Yosuga no Sora mersi de animeu propus xD
eu nu l-am vazut chiar daca am vazut deja 120 de anime xD
thx

| anonim_4396 a răspuns (pentru AIeXxX):

Np xD

are 4 sau 5 endinguri din cate imi amintesc, adica pana la ultimu episod, personaju principal se **** cu toate fetele xD

| AIeXxX a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu zau :o
Multumesc de anime frate :*

| anonim_4396 a răspuns (pentru AIeXxX):

No worries tongue

| RorySan a răspuns:

1.Nu, nu o sa fie sezon 3 din Rosario+Vampire, si eu mi-as fi dorit asta
2.Iti recomand astea:
-Kiss x Sis
-Kampfer
-Baka to test to shoukanjuu
-B gata H kei(acesta mi l-a propus cineva nu l-am vazut )

Spor la vizionat!

| AIeXxX a răspuns (pentru RorySan):

B gata h kei nu mi-a placut

| RorySan a răspuns (pentru AIeXxX):

Aha.
O sa ma uit si eu cand o sa am timp sa vad ce parere am despre el.

| AIeXxX a răspuns (pentru RorySan):

Vizionare placuta ^^

| RorySan a răspuns (pentru AIeXxX):

Mersi ^_^

| ParradiSs explică:

Mersi pentru propunere happy