| Shcoky a întrebat:

SALUT TPU! Vreau si eu niste filme super sau seriale nu conteaza genul! DAU FUNDA! RPD:d

9 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

Filme:
Inglourious Basterds
The Hurt Locker
The Town
Memento
Inception
The Departed.

Seriale:
Heroes
Game of Thrones.

| Huehuehuehuehue a răspuns:

Suits,One tree hill, Friends, The O.C si filme:How high, Ted, Black swan..Dear John.^_^

| fetelerebele a răspuns:

The vampire dairis genial trebuie sa te uti daca nu te-ai uitat pana acum happy

| Monika31 a răspuns:

Seriale : True Blood, Pretty little liars, The vampires diaries, Fringe, The Secret Circle Sper ca te.am ajutat :d Funda?

| valy19 a răspuns:

Uita-te la The possession, The apparition sau Sinister app sunt genul horror

| pripoae a răspuns:

Saw 1,2, 3,4, Scary Movie 1, 2, 3, 4, Gost Ship

| TheoryOfADeadman a răspuns:

Serial : Arrow 2012
e superwinking

| DackAngel a răspuns:

True Blood(nu mi se pare de groaza),The Grudge, Last song, The Chainsaw, Carrie, Evil Dead sper ca te-am ajutat!