| Avasrin a întrebat:

Vreau si eu un serial/film cu adolescenti care sa fie la scoala,in care sa fie un baiat simplu sa inceapa sa aiba peste noapte niste puteri supranaturale,ori sa devina vampir,varcolac etc.
Serialul sa aiba si putina romanta,
Am vazut Teen Wolf,Vampire Diaries, True Blood, Twilight.

Multumesc Anticipat!

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

The originals
The 100
Stranger things
supernatural

| faramatania a răspuns:

Seriale:Beyond,Hemlock Grove,Teen Wolf,TVD,TSC,The Gates, The Tomorrow People, Star-Crossed, The Magicians, Shadowhunters: The Mortal Instruments, mai poți încerca și Believe, Stranger Things, The Whispers, Intruders (2014),Wayward Pines, altele cu adolescenți, foarte bune; Damien, The OA, 3%, 13 Reasons Why.Gen True Blood va apărea în aprilie 2017, Midnight, Texas
Filme:The Covenant (2006),Chronicle (2012),Push (2009),The Mortal Instruments: City Of Bones (2013),The Last Keepers (2013),Rubinrot (2013),Saphirblau,Smaragdgrün,Upside Down (2012),Beautiful Creatures (2013),Avalon High (2009),The Craft (1996),Harry Potter (seria), One And Two (2015),Rufus (2012),iBoy (2017),Boy 7 (2015),Fallen (2016),cu tentă horror Carrie (2013),Final Destination (seria)
P.S.Mai poți încerca și Iron Fist (un serial super cool). Enjoy!,

| Avasrin explică (pentru faramatania):

Imi poti spune si mie ce inseamne TSC?

| faramatania a răspuns (pentru Avasrin):

The Secret Circle
P.S.De fapt ți l-am mai recomandat și altădată, la o întrebare similară
https://www.tpu.ro/......orma-unul/

| Avasrin explică (pentru faramatania):

Mi l-ai recomandat la intrebarea cu seriale si iti multumesc dar eu am intrebat de filme big grin

| Alexandru0007 a răspuns:

I am number four e misto

| RianaUdroiu a răspuns:

The originals. serialul isi are provenienta din The vampire diaries dar e foarte diferit si e super

| Sexyfoxy2003 a răspuns:

Circul ororilor:Asistentul vampirului.Se desfășoară la scoală., este dragoste, trădare, supranatural(în sensul că personajul principal devine vampir și aleargă foarte repede). Sper să-ți placa