| vLooM a întrebat:

ziceti-mi si mie niste filme de groaza,

cu Piranha
Crocodili
Rechini
etc Dau FUNDA!

Răspuns Câştigător
| daniellle a răspuns:

Eu am văzut câteva filme de genul şi nu mi se par prea de groază însă dacă ţie îţi plac.

Jaws.
Open Water.
Deep Blue Sea.
Shark Attack (1, 2 şi 3)
Piranha.
Rogue.

Şi aş putea să-ţi mai recomand Anaconda, toate părţile. big grin

| vLooM explică (pentru daniellle):

EnnieD ai dreptate nu sunt cine stie ce. dar daca ziceam vreau niste filme cu piranha/rechini etc... sunt si filme cu rechini etc care nu ataca oameni cv de genu happy mersi pe filme happy

4 răspunsuri:
| aaaddd112 a răspuns:

Nu stiu daca o sa gasesti filme de groaza cu astea de le cauti tu eu iti recomand filmul Boa versus Piton cu serpi... Fundita? daca iti place bineinteles