| NicolasAlx a întrebat:

Salut tuturor, recomandati-mi niste filme super pe care le-ati vazut.Sa fie actiune /comedie sau ambele

Răspuns Câştigător
| ExtremeBoy12 a răspuns:

Jason bourne (toate filemele)
Ice age (toate filmele)
Jason Bourne-cel mai atre film de actiune
Ice age-cel mai tare film de comedie (am vz toate filmele de 3 ori fiecare)... Funda?big grin

5 răspunsuri:
| Ana_7904 a răspuns:

Intouchables
I-am dat de capat?

| danielalex a răspuns:

Jackass
American pie reunion
Grudge

| RaspberryLover a răspuns:

,,Spionul din vecini"-cu Jackie Chan-contine si actiune dar si comedie

,, Bona de la fortele speciale"-nu mai stiu cine joaca in el, dar e super! contine si comedie, dar si actiune

,, Robin Hood"-acest film contine comedie pura! te spargi de ras! ...ca mine!

,, Medalionul"-foarte foarte foarte multa actiune! numai sa te uiti, parca faci parte din film! sa vezi ce bestial este!

Sper ca te-am ajutat! Vizionare placuta! Pa!

| NicolasAlx explică (pentru RaspberryLover):

Care robin hood? ca este si 2010

| Costea_Gaby_1997 a răspuns:

Battleship