| UsersBoss a întrebat:

Salut, unde pot vedea Discovery Channel live? Si daca trebuie sa instalez ceva dati-mi link. Mi-o zis unu ca imi trebuie sopcast dar nu stiu sa-l instalez.

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cauti pe Google "download Sopcast".
Instalezi sopcast cum se instaleaza orice program normal.
Cauti pe Google "discovery channel live online".
Te duci pe una din paginile alea, dai click pe canal si ai rezolvat problema.
PS - Sopcast merge in exclusivitate pe Internet Explorer, nu folosi alt browser.

| UsersBoss explică (pentru anonim_4396):

Am instalat sopcast cum trebuie, am intrat pe explorer si am intrat pe toate si scrie sa instalez sopcast si am instalat ca in tutoial dar la unele imi spune sa instalez altceva si nu imi mre deloc, da-mi tu un link une sa intru si pe ce sa apas si daca merge eu iti dau funda.

1 răspuns: