| anonim_4396 a întrebat:

Salut. Voi la ce filme/seriale/animeuri v-ati uitat sau care sunt acelea care planificati sa va faceti timp pentru ele? As vrea niste recomandari

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Filme:
1. Devil wears Prada
2. Passenger 57
3. The Orphan
4. House On The Left
5. Dangerous Minds
6. Starry Eyes
7. Ghost Ship

Seriale:
1. Profiler
2. Millennium
3. Without a Trace
4. Criminal Minds

Anime-uri nu vizionez.

4 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Fără cele ieșite acum la cinema:
The aviator
The witcher
Succesion
The dragon prince

| q2amyra a răspuns:

Bai nici eu nu știu, daca au altii recomandari

| Hefty a răspuns:

Recomandat Cum să pierzi un tip în 10 zile Comedie romantică clasică, și îl găsești pe https://www.99reel.com/movies/how-to-lose-a-guy-in-10-days/

| BordasPaul a răspuns:

Uită-te la 'Ghost Story' dublajul in engleză. Actorii au fost foarte prost plătiți și au făcut ce-au vrut cu el. E foarte amuzant, și îl găsești pe 9anime.to