| Caddy1609 a întrebat:

Salut,vreau sa stiu numele unui film ce l-am vazut acum ceva vreme, va spun o mica parte din ce imi amintesc:
Era un cuplu iar ea la un moment dat a murit, apoi dupa 1 saptamana(sau ceva vreme) a descoperit ca parintii o tineau ascunsa,ea chiar murise dar a inviat si s-a intors acasa se comporta ciudat iar parintii o tineau ascunsa, era un fel de zombie in devenire, finalul se termina cu baiatu impuscandu-si propria iubita pentru ca devenise un zombie.

Răspuns Câştigător
| faramatania a răspuns:

Life After Beth (2014)
http://www.cinemagia.ro/filme/life-after-beth-591278/

| Caddy1609 explică (pentru faramatania):

Asta este, multumesc mult!

| faramatania a răspuns (pentru Caddy1609):

Cu plăcere, mulțumesc și eu.