| g3c3piciu3 a întrebat:

Salut, vreau si eu ceva filme thriller/groaza cu adolescenti, sau familii hartuite sau ceva pe la padure, orice dar numa' sa ma uit ca in rest am vazut toate filme de groaza ce sunt pe site-uri... poate dau funda happy

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

The shining
Sleepy hollow
The silence of the lambs
The ninth gate
secret window
Cape fear
The hand that rocks the craddle

3 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Încearcă Double Date (2017),la acest film mai și râzi pe alocuri, Bomb City (2017),Donner Pass (2011) și mai poți să încerci The Chalet/2017, un serial franțuzesc care este chiar ok, adică cam ceea ce vrei, o crimă la început apoi mult mister, situații tensionate, sez.1 are doar 6 episoade și s-ar putea ca acest sez.1 sa fie singurul, pentru că se termină, așa cum se termină, adică misterul este dezlegat.

| Sn4k3 a răspuns:

The Strangers 1, 2
Get Out
Hostel 1-3

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Ouija ai vazut?