| Lex_Gabitsuu_1996 a întrebat:

vreau si eu niste filme de genul negura cu supravietuitori care se baricadeaza intro casa magazin etc. de preferat cu zombi dar merg si celelalte si sa nu incepeti sa imi insirati o gramada de filme cu zombii si sa mai vreti si funda, sa contina exact cea ce vreau!

5 răspunsuri:
| Lex_Gabitsuu_1996 explică (pentru 0PopaPorno):

Ba esti bou sau retardat am zis genul ala nu si filmul ca era clar ca l-am vazut terminatule

| faramatania a răspuns:

30 Days Of Night
[Rec] seria
Cabin Fever:Spring Fever

| anonim5543 a răspuns:

Rezident evil, si The Walking Dead.

Pa, pa!

| Lex_Gabitsuu_1996 explică:

Ba tu ori esti incult ori prost tie ce iti zice filme de GENUL negura nu gandesti? Intai gandeste si apoi vorbeste si vezi cum vorbesti ca te iau in **** imediat ba terminatule sa-mi sugi **** si cu curu si cu gura lua-uas pe mata pe ****